Kamera kolorowa szybkoobrotowa BCS-SD6423-H – profesjonalizm w każdym calu

Kamery szybkoobrotowe doskonale sprawdzają się tam, gdzie trzeba zapewnić bardzo dobrą jakość monitoringu błyskawicznie reagującego na zmiany w otoczeniu. Kamera kolorowa szybkoobrotowa BCS-SD6423-H to jeden z polecanych modeli, który będzie bardzo dobrze pracował zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Warto też zaznaczyć, że idealnie będzie ona sprawdzała się na rogach budynków, na parkingach, przy podjazdach – wszędzie tam, gdzie potrzebny jest profesjonalny system telewizji przemysłowej jak najwyższej jakości, aby móc ochronić mienie.

Kamera obrotowa zintegrowana BCS SD6423H została wyposażona w nowoczesny przetwornik 1/4” Sony Super HAD CCD II. W kolorze zapewnia ona rozdzielczość 600 TVL, z kolei w czerni i bieli – 650 TVL. Oświetlacz podczerwieni kamery posiada sześć diod IR, które zapewniają skuteczną obserwację w nocy nawet do 80 metrów. Kamera wyposażona jest w obiektyw 3.9 – 89.7mm, 23-krotny zoom optyczny i 16-krotny zoom cyfrowy. Wszystkiego dopełnia bardzo wytrzymała obudowa, która posiada klasę szczelności IP66 i zapewniająca efektywna pracę kamery w skrajnych temperaturach od -20°C do 60°C.

Warto też przyjrzeć się nieco bliżej, co do zaoferowania w kwestii prędkości ma kamera przemysłowa kolorowa na głowicy szybkoobrotowej BCS SD6423H. W tym przypadku szybkość obrotu w poziomie wynosi 160 stopni na sekundę, a w pionie 120 stopni na sekundę. Prędkość obrotu między presetami wynosi 240 st./s w poziomie oraz 200 st./s w pionie. Kamera posiada także 8 programowalnych tras, dzięki czemu będzie można wygodnie dopasować ją do indywidualnych potrzeb konkretnego miejsca. Kamera BCS-SD6423H znacząco podniesie poziom bezpieczeństwa każdego obiektu, w którym stanowić będzie fundament skutecznego systemu monitoringu.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply


Powered by WordPress