Praktyczny wideoserwer Hunt HWS-04AD do monitoringu IP

Wideoserwer Hunt HWS04AD w NAPAD.pl

Jeśli poszukuje się wysokiej jakości wideo serwerów, aby umiejętnie uzupełnić system monitoringu CCTV o możliwość dostępu do nagrań wideo przez sieć IP, to warto zwrócić szczególną uwagę na wielofunkcyjny wideoserwer HWS-04AD firmy Hunt, który zyskał sobie sympatię instalatorów na całym świecie.

Wideoserwer Hunt HWS-04AD to nowoczesne, 4-kanałowe urządzenie, które pozwala na trwałe i stabilne podłączenie do 4 kamer do monitoringu CCTV, które umożliwiają podgląd obrazu z ochranianych miejsc. Wideoserver HWS04AD jest opłacalnym rozwiązaniem zaprojektowanym specjalnie z myślą o posiadaczach precyzyjnych kamer przemysłowych, którzy chcieliby rozszerzyć funkcjonalność systemu zabezpieczeń o dostęp do nagrań za wykorzystaniem infrastruktury sieciowej.

Wykorzystanie video servera HWS-04-AD marki Hunt nie powoduje jakichkolwiek opóźnień w transferze rejestrowanego materiału wizualnego i zachowuje niezakłóconą płynność prezentowanych plików wideo. Obsługa wydajnego standard kompresji H.264 pozwala nie tylko na uzyskiwanie nagrań z monitoringu w wysokiej jakość DVD, ale gwarantuje również na archiwizację większej ilości danych w porównaniu ze standardowymi rozwiązaniami dostępnymi w telewizji przemysłowej.

Videoserver Hunt HWS04AD w NAPAD.pl

IP wideoserwer HWS 04 AD posiada wbudowane interfejsy RS-232 oraz Ethernet (10/ 100 Base-T), za pomocą których wideoserver prowadzi szybką komunikację z urządzeniami współpracującymi.  Wykorzystanie infrastruktury ethernet daje szansę do dostępu do urządzenia za pomocą internetowego protokołu, który umożliwia zdalny podgląd obrazu z kamer oraz gwarantuje szybkie i sprawne zarządzanie i obsługę urządzenia.

Dodatkowym atutem videoserwera Hunt HWS04-AD jest nie tylko dwukierunkowy system audio, dzięki któremu można słyszeć to, co dzieje się przed kamerami i wydawać dodatkowo komendy głosowe, ale również duża liczba wejść i wyjść, dzięki którym wideoserwer jest urządzeniem wszechstronnym, które znajdzie zastosowanie przy tworzeniu profesjonalnych i efektywnych instalacji monitoringu IP.

Wideo serwer HWS-04AD firmy Hunt w NAPAD.pl

Największą zaletą urządzenia jest jego niewygórowana cena, która wyróżnia go spośród innych wideoserwerów o tej samej klasie wykonania i zastosowanych technologiach. Specjalistyczne wideoserwery to inteligentne urządzenia,  dzięki którym możliwe będzie bezproblemowe zarządzanie siecią kamer CCTV zarówno za wykorzystaniem analogowych, jak i sieciowych rozwiązań monitoringu wizyjnego.

Więcej informacji o niezawodnych wideoserwerach w dobrych cenach znajdziesz na stronie internetowej sklepu NAPAD.pl, w którym odnajdziesz szeroką ofertę urządzeń do telewizji przemysłowej i monitoringu IP w najniższych cenach oraz fachową pomoc techniczną.

Największy wybór i najlepsze ceny tylko w NAPAD.pl

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply


Powered by WordPress