Rejestrator cyfrowy BCS-DVR0801ME – wysoka jakość w niskiej cenie

Rejestrator BCS DVR0801ME w NAPAD.pl

Najlepsze rozwiązania w monitoringu wizyjnym pozwalają zachować skuteczność obserwacji ochranianych miejsc i obszarów i w efekcie osiągnąć wysoki poziom bezpieczeństwa. Dokonując wyboru każdego z elementów systemu zabezpieczeń warto szukać takich urządzeń, które są w stanie nieprzerwanie funkcjonować przez 24 godziny na dobę.

 

Budując system telewizji przemysłowej warto rozważyć zakup niezawodnych kamer CCTV i umiejętnie zsynchronizować je z rejestratorami wideo, które zapewnią kompleksową obsługę systemu monitoringu. Wśród wielu różnorodnych marek wideorejestratorów na uwagę zasługuje rodzina wydajnych i wielofunkcyjnych rejestratorów firmy BCS.

Rejestrator cyfrowy BCS-DVR0801ME to jeden z tego rodzaju sprzętów, które będą mogły sprawdzać się perfekcyjnie w wielu systemach monitoringowych. Jest to nowoczesne urządzenie przeznaczone do niezakłóconej pracy w ramach sieci telewizji dozorowej.

Rejestrator od BCS dodatkowo charakteryzuje się atrakcyjną ceną, a w połączeniu z wieloma dostępnymi funkcjami możliwe jest wykorzystanie go w pełni do zagwarantowania wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

Rejestrator DVR0801ME w NAPAD.pl

Rejestrator cyfrowy DVR-0801-ME obsługuje aż 8 kanałów, pracuje w systemie pentaplex, więc jest wydajny i niezawodny. Na uwagę zasługują w jego przypadku między innymi wyjście HDMI, a także nowoczesna, wydajna kompresja H.264 zapewniająca świetną efektywność nawet przy dużych plikach, czyli obrazach wysokiej rozdzielczości.

Dzięki wszechstronności i jakości wykonania rejestratora BCSDVR0801ME możliwe jest również odtwarzanie wszystkich kanałów jednocześnie, archiwizacja odbywa się na dysku twardym oraz poprzez porty USB i LAN. Dostępny jest także interfejs do kamer obrotowych PTZ oraz menu w języku polskim.

Na koniec opisu warto jeszcze wskazać na dwukierunkowy tor audio oraz na kilka różnych trybów zapisu, między innymi w systemie detekcji ruchu, a dodatkowo istnieje możliwość podglądu przez internet, na przykład komórkę obrazu z monitoringu.

Cyfrowy rejestrator DVR BCS-DVR0801 ME w NAPAD.pl

Wszystkie przedstawione atuty rejestratora sprawiają, że wydajne rejestratory cyfrowe to wysokiej jakości urządzenia do CCTV, które z powodzeniem uzupełnią każdy system monitoringu. Dzięki wideorejestratorowi BCS DVR0801ME możliwe będzie zrealizowanie efektywnego i niezawodnego systemu obserwacyjnego, który zapewni kompleksowe bezpieczeństwo niezależnie od wielkości i charakteru ochranianego obiektu.

Więcej informacji o dobrych rejestratorach do zapisu obrazu z kamer do monitoringu znajdziesz na stronie sklepu internetowego NAPAD.pl, który oferuje duży wybór kamer i rejestratorów CCTV w najniższych cenach. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami, a uzyskasz fachową pomoc naszych ekspertów.

Dobre i tanie rejestratory cyfrowe DVR w NAPAD.pl

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply


Powered by WordPress