Telewizja przemysłowa i monitoring wizyjny Kraków

Telewizja przemysłowa i monitoring wizyjny Kraków – firma specjalizująca się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań z zakresu monitoringu wizyjnego i telewizji przemysłowej. W bogatej ofercie znajdują się urządzenia do rejestracji i przetwarzania obrazu wideo oraz dodatkowych parametrów celem ochrony bądź dodatkowej kontroli terenu bądź pomieszczeń i osób w nich przebywających.

Telewizja przemysłowa i monitoring – Kraków

* telewizji przemysłowej
* systemów alarmowych
* kontroli dostępu
* domofonów i wideodomofonów
* systemów przeciwpożarowych

Dystrybutor kamer i sprzętu: BCS, ACTI, AVTECH, KOBI, BOSH, SAMSUNG

Firma Alarm-Tech od lat zajmuje się branżą systemów zabezpieczeń, w tym systemów monitoringu czyli telewizji przemysłowej. Od lat dostarczamy naszym klientom najlepsze produkty sprawdzonych marek, a przy tym fachową pomoc w rozwiązywaniu problemów naszych klientów.

Dzięki ciągłym naszym staraniom o zapewnienie wysokiego standardu usług, nasz sklep internetowy uzyskał wiodącą pozycję jako rzetelny dostawca systemów zabezpieczeń w Polsce do klienta detalicznego oraz firm. Adres www.napad.pl jest dzisiaj dobrze rozpoznawalną marką i dla wielu naszych klientów stanowi gwarancję sprawnej obsługi i najwyższej jakości dostarczanego sprzętu.

Foto: http://www.security.gd.pl/

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply


Powered by WordPress